ستاره جنایت ساختمان اخبار حوادث

ستاره: جنایت ساختمان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خیلی پرسشها واقعیت ندارد ، برهم زدن آرامش کمکی به استقلال نمی‌کند

عضو هیات مدیره استقلال با تاکید بر اینکه همه باید کمک کنند تا این کلوب با آرامش امورش را دنبال کند گفت: خیلی از پرسشها و مباحثی که اطراف تیم مطرح می‌شود واقعیت

خیلی پرسشها واقعیت ندارد ، برهم زدن آرامش کمکی به استقلال نمی‌کند

برهم زدن آرامش کمکی به استقلال نمی کند/ خیلی پرسشها واقعیت ندارد

عبارات مهم : جدایی

عضو هیات مدیره استقلال با تاکید بر اینکه همه باید کمک کنند تا این کلوب با آرامش امورش را دنبال کند گفت: خیلی از پرسشها و مباحثی که اطراف تیم مطرح می شود واقعیت ندارد.

امیر حسین فتحی در گفتگو با مهر در خصوص جدایی امید ابراهیمی از جمع آبی پوشان اظهار داشت: از آنجایی که عضو تازه هیات مدیره هستم از پیشینه و روند مذاکرات ابراهیمی با مسئولین کلوب اطلاع و ذهنیتی ندارم. ولی اعتقاد دارم نحوه جدایی ابراهیمی از استقلال قشنگ نبود. او می توانست به نحو شایسته تری از این تیم جدا شود تا دل هوادار ما نیز نشکند.

عضو هیات مدیره کلوب گفت: همانطور که گفتم از پیشینه مذاکرات و روند آن بی اطلاع هستم ولی آنطور که شواهد و قرائن نشان می دهد ابراهیمی غیر حرفه ای از تیم جدا شد. او می توانست خیلی سریعتر کلوب را از تصمیم خودش مطلع کند نه این که بگذارد دقیقه ۹۰ همه را غافلگیر کند.

خیلی پرسشها واقعیت ندارد ، برهم زدن آرامش کمکی به استقلال نمی‌کند

فتحی در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر که جدایی ابراهیمی از استقلال و عدم تمدید با جباروف و تیام منجر به سلب اعتماد هواداران نسبت به کلوب و ایجاد فشار از سوی اینترنت بر مدیریت کلوب شده است اظهار داشت: متاسفانه همین طور هست. ولی من از هواداران می خواهم که آرامش و خونسردی خود را حفظ کرده تا مدیران کلوب هم با تمرکز بیشتری امور نقل و انتقالاتی را دنبال کنند. ایجاد هوا متشنج قطعا هیچ کمکی به مجموعه استقلال نخواهد کرد. من به نوبه خودم امیدوارم جباروف و تیام همانطور که گفته اند در ترکیه به اردوی ما اضافه شده است تا تیم بتواند با قدرت اردوی آماده سازی خود را سپری کند.

فتحی در خاتمه بیان داشت: استقلال در این مقطع نیاز به آرامش دارد و همه آنهایی که دلسوز این تیم هستند باید به حفظ این آرامش کمک کنند. بر هم زدن آرامش کمکی به استقلال نمی کند. خواسته ما از هواداران هم همین هست. آنها هستند که باید در این مقطع پشتیبان تیم باشند و آرامش را به آن تزریق کنند. خیلی از مباحث مطرح شده است اطراف استقلال با واقعیت تطبیق ندارد و نه تنها کمکی به این تیم نمی کند، بلکه عاملی بازدارنده بوده و می تواند به آینده این تیم صدمه وارد کند.

عضو هیات مدیره استقلال با تاکید بر اینکه همه باید کمک کنند تا این کلوب با آرامش امورش را دنبال کند گفت: خیلی از پرسشها و مباحثی که اطراف تیم مطرح می‌شود واقعیت

واژه های کلیدی: جدایی | استقلال | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz